Проведено засідання методичної ради

admin

Відповідно до плану роботи, 23 квітня 2021 року у Закарпатському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді проведено засідання методичної ради, під час якого обговорювалися питання:

1. Про компетентне використання інноваційних, авторських ідей, знахідок та надбань педагогів закладу, їх практичне втілення в освітній процес.

2. Про підсумки обласного конкурсу на кращу методичну розробку серед педагогічних працівників закладів позашкільної освіти на кращий сценарій масового заходу.

3. Про аспекти взаємодії з батьками вихованців для кращого розкриття творчого потенціалу дитини.

4. Про підсумки вивчення перспективного педагогічного досвіду роботи керівника гуртка „Історико-технічне стендове моделювання” Дмитра Стельмаха  з питання: „Історико-технічне стендове моделювання як засіб формування національно-патріотичної свідомості підростаючого покоління”

Підсумком обговорень було прийняття методичною радою відповідних рішень і визначення ряду завдань, над якими необхідно працювати для підвищення якості освітнього процесу в центрі науково-технічної творчості. Це, зокрема, удосконалення професійної майстерності; підвищення рівня психологічної підготовки, інноваційної діяльності педагогів; стимулювання ініціатив педагогічного колективу до науково-технічної та творчої діяльності, спрямованої на вдосконалення, оновлення й розвиток освітнього процесу в закладі.