День захисту дітей в ЗОЦНТТУМ

admin

1 червня відзначається Міжнародний День захисту дітей. Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді відсвяткував цю дату різноманітними заходами, які провів для дітей та разом з ними.

Педагоги та учні долучилися до участі у виставці творчих здобутків вихованців обласних закладів позашкільної освіти, яка відбулася у приміщенні Закарпатської обласної державної адміністрації та були нагороджені грамотами Закарпатської обласної ради, облдержадміністрації, департаменту освіти і науки, молоді та спорту.

Відтак у рамках арт-челенджу „Яскравий світ дитинства” в Закарпатському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді пройшли виставка робіт гуртківців закладу та учнів-членів МАН, майстер-класи, спрямовані на розвиток та прояв творчої майстерності дітей.

Вихованців, педагогів та батьків, які прийшли на свято, привітав завідувач відділу дизайну та декоративно-прикладного мистецтва Олексій ІЛЬЧЕНКО, а директор Валерій КОРСАК нагородив дітей дипломами ЗОЦНТТУМ та подарунками, виразивши упевненість, що вихованці закладу крок за кроком будуть наближатися до високого рівня науково-технічних досягнень, матимуть такі здобутки, якими в майбутньому буде пишатися наша країна.