Участь команди Закарпатської області у Всеукраїнських змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту (повітряний бій)

    Відповідно до листа Українського державного центру позашкільної освіти 04.09.2015 № 09-06 «Про проведення Всеукраїнських змагань учнівської молоді з авіамодельного спорту (повітряний бій)» з 29 вересня по 02 жовтня цього року в смт Міжгір’я Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Закарпатським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді були проведені Всеукраїнські змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту.

В змаганнях брали участь вихованці авіамодельних гуртків шести областей України: Волинської, Закарпатської, Київської, Херсонської, Черкаської, Хмельницької.

На урочистому відкритті змагань, яке відбулось на стадіоні «Авангард», з вітальними словами до учасників звернулись організатори змагань. Об’єктивність суддівства забезпечувала суддівська бригада на чолі із головним суддею Садомовим Віктором Анатолійовичем та суддею міжнародної категорії Міленіним Ігорем Миколайовичем.

Відповідно до інформаційно-методичних матеріалів щодо проведення змагань, юні авіамоделісти змагались в класах моделей повітряного бою: F-2-І (з дизельним двигуном 1,5 куб.см.), F-2-D (з дизельним двигуном 2,5 куб.см.), F-2-D калільним двигуном 2,5 куб.см.).

Відповідно до рішення суддівської колегії відбулось нагородження переможців медалями та дипломами відповідних ступенів Українського державного центру позашкільної освіти по класам моделей  та в командному заліках.

Успішно виступили і вибороли призові місця у командній першості команда Закарпатської області – І місце, Київської області – ІІ місце та команда Черкаська області – ІІІ місце.

В особовому заліку юні авіамоделісти Закарпаття посіли наступні місця: І місце в класі моделей  F-2-D  з дизельним двигуном Когутич Євген, вихованець авіамодельного гуртка Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник – Дорошенко О.О.), І місце в класі моделей F-2-D калільним двигуном Маді Річард, вихованець авіамодельного гуртка Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми (керівник – Тігор Степан Тигомирович), ІІ місце в класі моделей F-2-І з дизельним двигуном Малета Дмитро, вихованець авіамодельного гуртка Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник – Дорошенко О.О.).

Щиро вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових перемог!