Про проведення заходів з нагоди 30-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України

admin

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації 28.05.2021 № 415 „Про заходи з підготовки та відзначення в області 30-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України” та Плану заходів з національно-патріотичного виховання на 2021 рік, з метою належного відзначення Дня Державного Прапора України, Дня Незалежності України, гідного вшанування подвигу борців за свободу та незалежність України, виховання поваги громадян до державних символів України, почуття патріотизму та гордості за свою державу організаційно-масовим відділом ЗОЦНТТУМ за сприяння дирекції КП „Закарпатське обласне комунальне підприємство „Міжнародний аеропорт Ужгород” з 20 по 24 серпня 2021 року проведено тематичну виставку стендових моделей, де були представлені зразки техніки періоду від середини 20-х років ХХ століття до наших днів (зокрема, техніки часів Другої Світової війни, що належала усім протиборчим сторонам конфлікту та зразки сучасної техніки, що перебуває на озброєнні ЗСУ й бере участь у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність нашої держави на Сході України). Серед них особливе місце займають моделі-номінанти Всеукраїнських виставок-конкурсів  науково-технічного напрямку з 2011 по 2020 роки.

Всього до уваги відвідувачів було представлено більше 450 моделей та більше двадцяти діорам у різних масштабах на різноманітну тематику.

Вміння та досягнення талановитих дітей, які навчаються у технічних гуртках відзначив і голова Закарпатської обласної ради О. Петров. Загалом  захід відвідало більше ніж 200 глядачів не лише з нашого міста та області, а й з інших регіонів України (зокрема зі Львівської, Київської, Сумської областей) та наших країн-сусідів – Угорщини та Словаччини, а також з Франції.

З експозицією виставки можна ознайомитися на сайті Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.