Молоді винахідники на міжнародних конкурсах

admin

Молоді винахідники – переможці конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАНУ презентують свої розробки на Міжнародних конкурсах та отримують нагороди.

Володимир Маргітай – впродовж чотирьох років досліджував агроекологічні передумови, особливості росту та формування врожаю нових овочевих культур чуфи й батату при вирощуванні за органічною технологією в умовах низинної зони Закарпаття. І на Міжнародній виставці винаходів та інновацій у Польщі «INTARG» виборов золоту медаль та приз від Haller Pro Inventio Foundation.

Сусол Кароліна – дослідила розвиток криптографічних систем, симетричні та асиметричні криптоалгоритми та виборола бронзу та спеціальний приз Euroinvent 2021 Special Prize, Romania.

Трохи згодом, учні-члени Закарпатського територіального відділення МАНУ, Володимир та Кароліна отримали медалі за участь у виставці інновацій E-NNOVATE. International Innovation Show E-NNOVATE. Це — виставка віртуальних інновацій, що збирає світових винахідників на єдиній платформі.

Та це, ще не все! The 6th International Invention Innovation Competition in Canada. Це міжнародний захід для винахідників, де учасники з усього світу демонструють свої творчі ідеї та крутезні продукти. Маргітай Володимир та Сусол Кароліна – здобули нагороди.

Вітаємо наших геніїв!