Наші гуртківців на XVIII Міжрегіональному фото -, кінофестивалі „Осінні барви Буковини”

admin

У жовтні відбувся XVIII Міжрегіональний фото-, кінофестиваль „Осінні барви Буковини”

Організатором фестивалю є Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді. Вихованці дитячих фото- та кіностудій з різних куточків України приїхали до столиці Буковини, щоб взяти участь у цьому заході.

Цьогоріч участь у фестивалі взяли команди юних фото, кіноаматорів з 61 закладу системи освіти та культури з різних областей України та Республіки Білорусь.

На розгляд професійного журі фестивалю було подано 774 фото та 101 кіноробота.

Наші вихованці також привезли свої нагороди, а саме – Лазаренко Микита отримав диплом Гран-прі в номінації „Флора” за роботу „Соняхи” та диплом ІІ ступеня в номінації „Експериментальне фото” за роботу „Патріот”. Петрила-Бурчин Олександра отримала диплом ІІІ ступеня в номінації „Портрет” за роботу „Захисниця”. Умовами заходу було передбачено й участь керівників гуртків, де Лазаренко Олена Володимирівна отримала диплом І ступеня за роботу „Юний захисник” у номінації „Портрет”.

Учасники фестивалю, одночасно з насиченою екскурсійною програмою та майстер-класами, отримали бліц-завдання – зробити відеоролик чи фото на тему „Галопом по Карпатам”, за що також отримали нагороди.

Такі фестивалі дають можливість вчитися, мріяти, творити і удосконалювати набуті вміння та навички журналістської професії, кіно та фотомайстерності.