Вихованці гуртка „Історико-технічне стендове моделювання” представили свої роботи на міні-експозиції військової техніки з нагоди святкування 30-ї річниці створення Збройних сил України

admin

З нагоди святкування 30-ї річниці створення Збройних сил України, на запрошення керівництва Закарпатського обласного територіального центру комплектування роботи вихованців гуртка „Історико-технічне стендове моделювання” були представлені на міні-експозиції військової техніки, яка була розгорнута під час проведення урочистого засідання в Обласному музично-драматичному театрі імені братів Шерегіїв 3 грудня цього року.

Експозицію виставки склали зразки техніки, що боронила нашу Вітчизну в часи Другої Світової війни, протиборчих сторін та союзників по Антигітлерівській коаліції. Окремої уваги заслужили моделі техніки сучасного періоду, що стоять на озброєнні ЗСУ. Серед представлених експонатів – декілька переможців Всеукраїнських заходів з історико-технічного стендового моделювання.

Цікавими були й зразки легкого піхотного озброєння та амуніції з кафедри військової підготовки УжНУ (серед них: кулемети ПК та ПКМ, автомати АК-74, АКС, гранатомети РПГ-7, РПГ-22 та ін.), а, крім того, діючий зразок історичного кулемета „Максим” випуску 1944 року.

Експозицію оглянули більше 100 відвідувачів, а також представники ЗМІ та телекомпанії „М-Студіо”, в інтерв`ю якій участь ентузіастів у заході відзначив військовий комісар Закарпатського обласного територіального центру комплектування, полковник О. Музиченко (репортаж від 03.12.2021 р.).