Наші серед переможців

admin

Підбито підсумки фінального етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів ,,Моя Україно!” (заочний), який проходив 16 листопада 2021 року в столиці України. Його метою було стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку, задоволення потреб дітей та юнацтва у творчій самореалізації; організація змістовного дозвілля дітей та юнацтва; підвищення ролі фотоаматорів у художньо-естетичному вихованні підростаючого покоління; залучення дітей та юнацтва до фотоаматорства; надання допомоги дітям та юнацтву в оволодінні фотосправою та ознайомлення з перспективами розвитку фотографії, як виду мистецтва; популяризації та пропаганди кращих робіт юних фотоаматорів.

У фіналі конкурсу було представлено 753 роботи з 24 областей України та м. Київ. Відповідно до умов проведення конкурсу та згідно рішення журі у номінації ,,Експериментальне фото”(ІІ категорія, 15-18 років) дипломом І ступеня нагороджено Софію Бабич, вихованку гуртка ,,Цифрова фотографія” Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу ,,В темряві” (керівник гуртка – Олена ЛАЗАРЕНКО), а у номінації ,,Пейзаж” – Дербака Дениса, вихованця гуртка ,,Креатив” Колочавського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 1 Колочавської сільської ради Хустського району, за роботу ,,Підніжжя гори Стримба” (керівник гуртка – Марія БУРКАЛО).

Натомість у номінації ,,Пейзаждиплом ІІ ступеня виборола Каріна Черкай учениця 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради, за роботу ,,Вечірній дзвін” (керівник гуртка – Іван ШКЕЛЕБЕЙ), а у номінації ,,Фото з застосуванням програми Adobe Photoshop” диплом ІІІ ступеня вручено Людмилі Товкан, вихованці гуртка ,,Зоологія, ботаніка” Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хустської міської ради, за роботу ,,Водна стихія” (керівник гуртка – Наталія БАНЯС). Такої ж відзнаки, в цій же номінації удостоєна Тетяна МИСЬКО, вихованку гуртка ,,Образотворче мистецтво” Центру позашкільної роботи і дитячої творчості Воловецької селищної ради, за роботу ,,Ніжність” (керівник гуртка–Ганна СКОРОМИСЛЕЙ).

Софія БАБИЧ – за роботу ,,В темряві”

Денис ДЕРБАК- за роботу ,,Підніжжя гори Стримба”

Каріна ЧЕРКАЙ – за роботу ,,Вечірній дзвін”

Людмила ТОВКАН – за роботу ,,Водна стихія”

Тетяна МИСЬКО – за роботу ,,Ніжність”

Щиро вітаємо переможців!