,,Від Миколая до РІЗДВА”

admin

23 грудня напередодні зимових свят у виставковому залі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося нагородження кращих вихованців закладу.

Вони власноруч виготовили оригінальні роботи, створили неперевершену атмосферу для традиційної у цій порі виставки ,,Від Миколая до РІЗДВА”. Оцінивши її було помітно, що гуртківці у 2020-2021 н.р. опанували технічне та декоративно-прикладне мистецтво, в чому їм допомогли керівники гуртків ЗОЦНТТУМ.

Цього дня у виставковому залі панувала творчість і взаєморозуміння, а результатом навчально-творчої діяльності учасників виставки стали призові місця на обласних та Всеукраїнських конкурсах.

Завідувач відділу дизайну та декоративно-прикладного мистецтва Оксана ЮРТИН звернулася зі словами подяки до педагогів, які своїми зусиллями підтримують і розвивають творчість своїх вихованців. Директор закладу Валерій КОРСАК разом із заступником директора з навчально-методичної роботи Тетяною ЛЕВЛЯС нагородили кращих гуртківців дипломами ЗОЦНТТУМ та подарунками.

Учні із хорошим настроєм та усмішкою підтримали захід своїх фіналістів. Позашкілля загалом вкотре продемонструвало свій вплив на підростаюче покоління.

 Виставка триватиме до 16 січня 2022 року за адресою: вул. Будителів,1 (виставкова зала).

Вітаємо всіх з наступаючими святами, бажаємо нових творчих ідей та їх реалізації у подальшій діяльності!