Ваша дитина не може жити без смартфона? Приходьте до нас на гурток з Смм!

admin

Ох, вже ці гаджети! Діти не уявляють своє життя без них, батьки – як зробити так, щоб підлітки проводили більше часу на свіжому повітрі, спілкувалися з однолітками, відвідували гуртки за інтересами.

У Закарпатському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді об’єднали звичку дітей «сидіти» в телефоні та бажання батьків, щоб дитина займалася корисною справою.

На гуртку з Смм, який веде Ольга Томашевська, діти не просто «сидять» у гаджетах:

«Результат наших занять важко «помацати» руками. Ми не створюємо поробки, не малюємо картини, не ліпимо з пластиліну та глини. Хоча, якщо додати таку рубрику у контент-план своєї сторінки, то чому б і ні?

Але результат нашої роботи викристалізовується у цікавих відео, навичках монтажу, написаних до фото текстах, загальної концепції сторінки у соцмережах.

На гуртку ми відштовхуємось від зацікавлень та уподобань дитини: контент для Тік Току? Давай подумаємо над ідеєю відео! Є захоплення, яке можна монетизувати? Давай створимо концепцію! Цікавить веденні інформаційної сторінки? Поділись своїм баченням!

Таким чином дитина, спираючись на те, що їй цікаво, опановує серйозні речі: бачення концепції, створення стратегії, план розвитку. Опановує створення контенту, написання та оформлення тексту. Крок за кроком пізнає процес, який обов’язково стане їй у пригоді в майбутньому», – розповідає керівниця гуртка.

До того ж на заняттях діти спілкуються, діляться ідеями, проводять брейншторми. Така командна робота – теж важлива складова їх реалізації у майбутньому.