Манівці Закарпаття перемагають на міжнародних конкурсах

admin

На цьому тижні на ім’я директора Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді від міжнародного відділу НЦ „Мала академія наук України” надійшов лист подяки за високоякісну підготовку учнів-членів МАН, до конкурсів.

В листі зазначено, що сформовано збірну, яка буде представляти Україну на міжнародних конкурсах у 2022 році. У команді 92 учасники з різних регіонів і серед них закарпатець – Крістіан Балаж, учень Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15, який в минулому році пройшов відбіркові етапи, що проводив наш центр, та став призером Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних-інноваційних проєктів „Майбутнє України”. Його проєкт „Робот помічник” в номінації „Робототехніка та робототехнічні системи” посів ІІІ місце та приз глядацьких симпатій. Тож Крістіан вже готується до нових перемог. Щиро бажаємо йому нових звершень.

Також в листі вказано, що у списку переможців міжнародних заходів 2021 року наші юні дослідники Володимир Маргітай та Кароліна Сусол – переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у минулі роки. Учні не зупиняються на досягнутому і продовжують покращувати свої презентаційні навички вже англійською мовою, успішно виступають на конкурсах та отримують нагороди. У списку перемог цих юних дослідників золота та срібна медаль з Міжнародної виставки винаходів та інновацій у Польщі „INTARG”; срібні медалі з виставки віртуальних інновацій E-NNOVATE International Innovation Show E-NNOVATE; золото та срібло з Міжнародного змагання винаходів та інновацій в Канаді, іCAN International Invention Innovation Competition in Canada, iCAN.

Та конкурси тривають. Саме зараз змагаються юні науковці у відбіркових етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів МАНУ. Ми добре знаємо, що участь у конкурсах –це велика праця, яка дає унікальні можливості для школярів представляти на міжнародній арені Україну через освітню дипломатію.

Переможці Всеукраїнських конкурсів НЦ „МАНУ” мають можливість представляти Україну у 25-ти міжнародних конкурсах та беруть участь у 5 міжнародних школах.

Пишаємося нашими невгамовними дослідниками, бажаємо, щоб з кожним конкурсом вони ставали мудрішими, впевненими в своїх силах та зростали у власному розвитку.