Конкурс-захист триває

admin

11 лютого проходять презентації проєктів у секціях відділення мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Конкурс проводиться з метою популяризації учнівської наукової творчості. Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості та Закарпатське територіальне відділення МАН здійснює організаційно-методичний супровід та забезпечує проведення заходу у тісній співпраці з ДВНЗ „Ужгородський національний університет”. Саме це забезпечує процес пошуку, підтримки та розвитку здібних до наукової діяльності дітей та молоді.

На конкурс надійшло 49 робіт від переможців відбіркового І етапу дослідницьких проєктів юних мовознавців та літературознавців, фольклористів, мистецтвознавців з міст Ужгород, Хуст, Мукачево, Міжгір’я, Тячів, Берегово, Перечин, Виноградово, Синевирська ОТГ, Буштинська ТГ, Середнянська селищна рада, Дубівська селищна рада, Великолазівська селищна рада, Наукове товариство Полянської сільської ради, Горондівська ТГ. Юні закарпатські дослідники та їхні наукові керівники пропонують цілком „трендові”, актуальні та надзвичайно цікаві проєкти.

На урочистому відкритті з вітанням та теплими словами про важливість творчого неспокою та інтелектуального розвитку, успішного професійного самовизначення виступив Михайло Рошко – декан інституту іноземної філології, кандидат філологічних наук, доцент кафедри романських мов та зарубіжної літератури ДВНЗ „Ужгородський національний університет”. А письменник, журналіст, Олександр Гаврош – член Національної спілки письменників, завідувач літературно-драматичної частини Закарпатського академічного театру імені братів Шерегіїв, побажав учасникам успіхів.

Нехай головним результатом конкурсу буде те, що кожен учасник стане мудрішим, впевненішим у своїх силах і підніметься у власному розвитку бодай на одну сходинку!