Засідання методичної ради Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді

admin

29 квітня 2022 року відбулося засідання методичної ради центру за участі її членів: Т. Левляс, заступника директора з навчально-методичної роботи; М. Руднянської, завідувача відділу методичного; М. Лукач, завідувача відділу науково-технічного та дослідницько-експериментального напрямків; О. Орос, практичного психолога; М. Ковача, заступника директора з навчально-виховної роботи; О. Юртин, завідувача відділу дизайну та декоративно-прикладного мистецтва; Д. Стельмаха, завідувача відділу організаційно-масового.

На засіданні були розглянуті важливі питання, що стосуються методичного забезпечення освітнього процесу ЗОЦНТТУМ. Зокрема:

– про технологію підготовки гурткового заняття у сучасному інформаційно-освітньому середовищі;

– про підсумки обласного конкурсу на кращу методичну розробку серед педагогічних працівників закладів позашкільної освіти;

– про систему науково-методичного супроводу професійного розвитку педагога.

У своїх виступах члени методичної ради робили акценти на підтримці сприятливого, комфортного мікроклімату у колективі; на забезпеченні можливості реалізації педагогами своїх здібностей в освітньому процесі, у творчій роботі з вихованцями, у системі підвищення кваліфікації, а також підвищенні професіоналізму шляхом створення інноваційного педагогічного середовища, в якому формується життєва та соціальна компетентність вихованців.

Підбиваючи підсумки засідання методичної ради для педагогічних працівників були вироблені рекомендації з кожного питання.