ЩО ТАКЕ #конкурс_захист_МАН та ЯК УСЕ ПРАЦЮЄ

admin

Дорога, МАНівсько спільното!

У червні наша Мала проведе фінал Конкурсу-захисту!

І хоча більше тисячі учасників, які пройшли до 3-го етапу, вже файно знають, що таке наш конкурс, проте, ймовірно, є й ті, хто вперше про нього чує. Тому нині ми розкриваємо деталі, бо, можливо, саме ти візьмеш участь вже наступного року

#конкурс_захист_МАН — як це і навіщо?

Це твій крок до підкорення світу науки. Спробуй себе в ролі дослідника: покажи всій країні мобільний застосунок власної розробки, поділися поглядами на екофрендлі-технології чи доведи культурний потенціал мемів!

Що саме ти можеш досліджувати?

Усе, що цікавить. Головне — обрати галузь.

Загалом є 12 наукових відділень і 65 секцій. Проте кількість галузей для досліджень нині зростає. Серед них обирай ту, яка найбільше до душі, і готуй свій проєкт.

Цікавишся «Грою престолів» з її шаленими плот-твістами? Гайда досліджувати естетику жорстокості в секції «Філософія» або релігійне розмаїття Семи Королівств у секції «Теологія, релігієзнавство та історія релігії».

Вважаєш, що кіберспорт має мегапотенціал для економіки країни? Чудово, відділення економіки чекає на тебе!

Як узяти участь?

Достатньо бажання і крутого ментора!

Учасники конкурсу — учні 9–11 класів, однак ти можеш визначитись із секцією та темою раніше і працювати над роботою на перспективу. Звернися до вчителя, предмет якого тобі цікавий, і поговори з ним про наукові роботи. Не знаходиться потрібна людина в рідній школі? Поцікався, чи є у твоєму місті або ОТГ гуртки МАН — там допоможуть.

Дізнайся більше деталей і починай свій джуніорсько-науковий шлях!

А перемогти як?

Подужати всі три етапи конкурсу! Спочатку ти захищаєш роботу на міському (районному) рівні, після — на обласному, а далі на тебе чекає третій етап! Аби сталося саме так, необхідно опинитися серед найкращих на кожному з кроків: створити дослідницьку роботу, захистити її за допомогою постера, презентувати її результати на науковій конференції.

Фіналістам бажаємо удачі, а нових учасників чекаємо наступного року