Підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді ,,Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”, присвяченої Дню Конституції України

admin

З 28 березня до 29 квітня 2022 pоку на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласну виставку-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді „Наш пошук і творчість тобі, Україно!”, присвяченої Дню Конституції України.

Метою конкурсу було підтримка творчого, духовного та інтелектуального розвитку дітей, технічної творчості учнівської молоді, популяризації та пропаганди науково-технічної творчості, пошуку та підтримки обдарованих дітей, підвищення ролі технічної творчості у системі закладів позашкільної освіти.

На Конкурс надійшло 27 робіт від учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти Закарпатської області, серед яких: Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді (4 призові місця), Мукачівський центр позашкільної освіти (6 призових місць), Копашнівський заклад загальної середньої освіти Хустської міської ради (3 призові місця) та Хустський міський центр позашкільної освіти ,,Сузір’я” (14 призових місць). Роботи були представлені вихованцями до 18 років за 5-ма розділами. Відзначено 14 робіт.

Аналіз надісланих робіт засвідчує, що переважна більшість конкурсних робіт визначається творчою фантазією та високою майстерністю виконання. В експозиції виставки – діючі прилади та обладнання, моделі та пристрої. Також представлені майстерно виконані експонати історичної серії: літальні апарати, автомобілі, зразки військової техніки, вироби спортивно-технічного напрямку: авто-, авіа-, ракетомоделі; зразки ігор та іграшок з елементами техніки та електротехніки; макети та проєкти будівель, будівельних комплексів, фрагментів вулиць та інші типи будівель з елементами ландшафту.

Враховуючи вищенаведене та на підставі рішення журі зазначеного Конкурсу, затверджено список переможців та нагороджено переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу „Наш пошук і творчість тобі, Україно!”, присвяченої Дню Конституції України дипломами відповідних ступенів департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної військової адміністрації.

Фотосвітлини робіт переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу „Наш пошук і творчість тобі, Україно!”, присвяченої Дню Конституції України.