Майстер-класи для дітей переселенців 16 травня

admin

У понеділок, 16 травня, пройшли чергові майстер-класи для дітей вимушених переселенців. Важливо, щоб вони попри воєнний час, продовжували займатися творчістю. Так, на Міжгірщині керівник гуртка нашого закладу Марія ПАЗИНА провела цікавий майстер-клас під назвою ,,Янгол охоронець”. Крила патріотичного янгола виготовляли з блакитного фоамірану, а інші частини тіла – з жовтих ниток. Діти були в захопленні від такого заняття, а головне – результат вдався на славу. Ці янголи будуть передані захисникам України, як оберіг, зроблений власними руками малечі.

Натомість в одній зі шкіл Ужгорода, де з різних областей України проживають діти, під керівництвом педагога ЗОЦНТТУМ Оксани ДИЧКИ вони навчалися в’язати гачком браслети. Юним вихованцям, треба сказати, вдалося виконати поставлене завдання. Браслети їм дуже сподобались, тому вирішили вдосконалити свої знання, відвідавши діючі і надалі заняття, які проводить педагог Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Алла ДРЕБІТКО, керівник гуртка ,,Початкове технічне моделювання”, провела майстер-клас на тему ,,Листівка з гілочкою сакури”. Вона навчала техніці виготовлення паперових квіточок в 3Д форматі. Ці листівки дуже оригінальні, а головне – діти з захопленням виготовляли їх.

На Іршавщині ж педагог нашого закладу Ольга МОНДЯК в одній зі шкіл, де тимчасово проживають вимушені переселенці з усіх куточків України, навчала дітей виготовляти паперові кольорові їжачки. Майстер-клас відвідують хлопчики і дівчатка різного віку, та всі вони хоч і тимчасово, але прагнуть забути про свої теперішні хвилювання. Їхній емоційний стан часто пригнічений, є проблеми з концентрацією уваги, вони вразливі до голосних звуків. Чимало різного малеча розповідає під час занять: те, як ночували у підвалах на підлозі, як чули крики, гучні вибухи, обстріли. Тому наш заклад робить усе можливе, щоб діти якнайшвидше забули про це, переключаючи увагу на свої творчі шедеври.