Майстер-класи до Дня вишиванки

admin

Кожного третього четверга травня в Україні відзначається День вишиванки, яка вже давно стала символом української гордості, нескореності й волелюбності. За цим символом нас упізнають по всьому світу.

Відділом дизайну та декоративно-прикладного мистецтва  Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було організовано майстер-класи до Дня вишиванки для дітей вимушених переселенців, які відбулися одразу в декількох школах області. Педагоги зацікавили малечу виробами, які символізують свято вишиванки. Вона є не тільки традиційним українським одягом, а й оберегом, символи і кольори якого мають певний зміст.

Так, на базі шкіл Ужгорода, на Іршавщині та Міжгірщині педагоги Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді навчали вихованців різних технік створювати творчі вироби до Дня вишиванки. Керівники гуртків Алла ДРЕБІТКО, Ольга МОНДЯК та Катерина СТРИЖАК розповіли дівчатам та хлопчикам, як створювати паперові сорочки-вишиванки, а керівник гуртка ,,Виготовлення сувенірів” Марія ПАЗИНА – листівки з орнаментом вишивки. Натомість Оксана ДИЧКА, керівник гуртка ,,Моделювання іграшок”, навчала техніці вишивки на тканині патріотичних сердечок, а в ході роботи гуртка ,,Паперопластика”, який провела Олена ГОРАЛЬ-ТРІЩУК, діти вимальовували кольоровими олівцями різні орнаменти українських вишиванок.

Цей день є особливим, тож нехай він стане днем нашої єдності і принесе МИР! СЛАВА УКРАЇНІ!