Різноманітні заходи для дітей вимушених переселенців України

admin

Цілий тиждень, з 23 по 27 травня Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді організував різноманітні заходи для дітей вимушених переселенців України. Так, на одному з занять, який провела керівник гуртка ,,Виготовлення сувенірів” Бригіта ЯРОШИНСЬКА, діти малювали на тему ,,Спогади про домівку”. Під час творчої роботи вони згадували, що залишилося вдома: дехто про улюблені іграшки, дитячі майданчики, мамин пиріг, інші про домашніх улюбленців. А це говорить про їхню велику тугу за домівками. Тому такі майстер-класи є одночасно і арт-терапією, що надихає малечу оптимізмом та додає яскравих фарб у їхнє бачення майбутнього. Також Бригіта ЯРОШИНСЬКА провела майстер-клас з виготовлення котиків із бляшанок, ґудзиків, різних декорів для прикрас. Його учасників дуже захопила ідея створення з нібито непридатних для подальшого використання матеріалів таких цікавих речей.

Натомість Оксана ДИЧКА керівник гуртка ,,Моделювання іграшок, сувенірів”, навчала своїх вихованців виготовляти чохли на смартфони з фетру. Фетр – унікальний матеріал. З нього роблять сумки, чохли для різних пристроїв, органайзери для рукоділля, різноманітні гірлянди, м’які і ялинкові іграшки, аплікації і безліч інших речей. Окрему нішу в цьому розмаїтті займає біжутерія. Сережки, кольє, браслети, обручі, гумки для волосся, брошки з фетру, зроблені своїми руками, виглядають дуже незвично. Завдяки різноманіттю колірної гами і тому, що у цього повстяного матеріалу не потрібно обробляти краї, працювати з фетром досить просто. Задуми втілилися в реальність, чохли виготовлені власноруч, дуже сподобалися дітям.

А, на Іршавщині керівники гуртків нашого закладу Ольга МОНДЯК та Тетяна ЧУЛІПА провели майстер-класи на теми: ,,Веселка” та ,,Автомобіль майбутнього”. Дитяча сором’язливість зникає майже із самого початку, а цікавість і бажання створити щось прекрасне переповнювали маленьких дизайнерів.

Мабуть, нема більшого щастя на землі, ніж посмішки дітей! Задля них ми живемо, їм даруємо наше все і хочемо, щоб їх життя було насиченим і сповненим радістю. Тому наш заклад і надалі проводитиме цікаві майстер-класи для дітей вимушених переселенців.