В середу у наших дітей було свято!

admin

Цьогоріч Міжнародний День захисту дітей має особливий характер. Це свято створене з метою нагадати нам, що діти – це самостійні особистості зі своїми страхами і проблемами. Війна залишила багатьох з них сиротами, без домівки, деяких тимчасово, а деяких, на жаль, назавжди. Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді відсвяткував цю дату різноманітними заходами, які провів для дітей та разом з ними.

Так, наш заклад спільно з ГО ,,Щасливі діти” під керівництвом педагога ЗОЦНТТУМ Ольги ЛАДИЖЕЦЬ організував майстер-клас з ліпки глиною. Він проходив на терасі в одному із закладів Ужгорода. Чимало дітей стали його учасниками. Ще більше було емоцій: сміху, радості, цікавості, щастя.

Натомість, керівник нашого гуртка ,,Моделювання іграшок, сувенірів” Оксана ДИЧКА, спільно з Волонтерським об’єднанням ,,Рух підтримки Закарпатських військових” взяла участь у ярмарці зі збору коштів воїнам 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади. Багато виробів, виготовлених вихованцями нашого закладу та дітьми вимушених переселенців України було продано, а гроші передано для наших захисників. Деякі іграшки були подаровані дітям, яких війна змусила покинути свої домівки.

На базі нашого закладу керівник гуртка ,,Паперопластика” Олена ГОРАЛЬ-ТРІЩУК також провела цікавий майстер-клас для дітей з малювання. Тему малюнка юні таланти обрали самі: дехто намалював дівчину-україночку, дехто – коня, інші втілили на аркуші паперу свої фантазії.

Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді вітає всіх дітей з їхнім святом. Вони –  наше майбутнє, тому ми завжди будемо поруч, підтримуючи їх творчі починання і спрямовуючи на правильний шлях дитинства.