Найякісніший кристал

admin

На конкурс „Кристали” імені Євгена Гладишевського його виростила учениця 3 класу Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Виноградівської міської ради Закарпатської області Адель Бібіка.

Аделінка згадує, що про конкурс дізналася від вчительки Ганни Мар’ян. Саме вона для неї стала основним мотиватором та підтримкою.У процесі вирощування було кілька складних моментів. Спочатку виявилося, що у Виноградові алюмокалієві квасці не продають. Але проблему швидко вирішили і замовили кілька упаковок цієї речовини через інтернет. На початковому етапі (розчинення квасців) була присутня практично вся сім’я. Потім було „24 лютого”… Кілька днів і не згадували про проєкт. А вже під час першої повітряної тривоги стаканчик з розчином Адель брала з собою в укриття…Так кристалик впевнено йшов до перемоги ‑ між тривогами, хвилюваннями і з вірою не тільки у свою перемогу, а й у перемогу всього українського народу.

Дівчинка дуже задоволена успіхом і вже підшуковує черговий конкурс для участі. А Закарпатське територіальне відділення Малої академії наук пишається виноградівською третьокласницею та бажає їй ще багато конкурсів та перемог на них!