Жовто-блакитні браслети

admin

Кольори нашого прапора знає весь світ! Жовто-блакитні вироби є нині не тільки модним трендом, а й символом підтримки незламного українського народу. Тому 5 грудня керівник гуртка ЗОЦНТТУМ ,,Моделювання іграшок, сувенірів” Оксана Дичка на майстер-класі навчала майстерності, як за допомогою гачка та ниток з двох популярних нині кольорів зв’язати браслети.

На початку педагог розповіла про національні традиції виготовлення в’язаних виробів, матеріал та інструменти для їх виготовлення, які для цього потрібні. Впродовж заняття дітям було дуже цікаво, навіть хлопчикам. Хоча їм не все вдавалось, але керівник гуртка кожному індивідуально допомогла.  Діти з радістю надягнули виготовлені усі браслети, щоб похвастатися батькам та друзям.

Гурток є дуже корисним для розвитку моторики рук, а виготовлений своїми руками виріб приносить неабияке задоволення. В’язання кофтинок, носочків, українських народних іграшок, сувенірів, аксесуарів завжди був і буде в тренді. Навчаючи в’язати педагог ознайомлює своїх вихованців з різними техніками і технологіями виготовлення виробів з ниток, бісеру та тканин.

З хорошим настроєм діти закінчили заняття. Патріотичні браслети – це чудові прикраси, які вдало доповнять образ кожного!