Вихованці гуртка „Історико-технічне стендове моделювання” та „Оригамі” представили свої роботи на міні-експозиції військової техніки з нагоди святкування 31-ї річниці створення Збройних сил України

admin

З нагоди святкування 31-ї річниці створення Збройних сил України, на запрошення керівництва Закарпатського обласного територіального центру комплектування роботи вихованців гуртка „Історико-технічне стендове моделювання” були представлені на міні-експозиції військової техніки, яка була розгорнута під час проведення урочистого засідання в Обласному музично-драматичному театрі імені братів Шерегіїв 6 грудня цього року з метою привітання наших захисників з їх професійним святом.

Експозицію виставки склали зразки техніки, що боронила нашу Вітчизну в часи Другої Світової війни, протиборчих сторін та союзників по Антигітлерівській коаліції. Окремої уваги заслужили моделі техніки сучасного періоду, що стоять на озброєнні ЗСУ. Серед представлених експонатів – декілька переможців Всеукраїнських заходів з історико-технічного стендового моделювання.

Цікавими були й зразки легкого піхотного озброєння та амуніції з кафедри військової підготовки УжНУ, а також, привезені з місць бойових дій відстріляні гранатомети РПГ-7, РПГ-22, N-LOW, JAWELIN, зразки гільз та контейнерів від боєприпасів, якими працює наша артилерія та деякі трофеї.

Було розгорнуто великий державний прапор, на котрому всі бажаючі могли залишити послання захисникам на фронт.

Завершували експозицію зворушливі дитячі малюнки.

Під час заходу керівник гуртка „Оригамі” Оксана Лібак представила декілька патріотичних композицій в стилі „Кусудама”. А також передала представникам обласного ТЦК листівки для бійців, виготовлені її наймолодшими гуртківцями, які будуть передані бійцям закарпатських бригад на фронт.

Крім цього, експозицію доповнювали експонати часів подій Революції Гідності 2013-2014 рр., представлені працівниками краєзнавчого музею, а також література про війну за незалежність України від подій 2014 р. до наших днів.

Експозицію змогли оглянути більше 300 відвідувачів, серед яких було і керівництво Закарпатської ОВА та Обласної ради, а також представники ЗМІ та декількох телекомпаній.