,,Від Миколая до РІЗДВА”

admin

У вівторок, 20 грудня, напередодні Новорічних та різдвяних свят, які несуть з собою приплив свіжих творчих сил, упевненість у звершенні своїх задумів і починань, у Закарпатському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося відкриття виставки ,,Від Миколая до РІЗДВА”.

Власноруч виготовлені роботи дітей, прикрашали зал та створили неперевершену атмосферу виставки. Оцінивши її, було помітно, що вони у 2021-2022 н.р. опановували технічне та декоративно-прикладне мистецтво, в чому їм допомагали керівники гуртків ЗОЦНТТУМ. Святковий настрій передають роботи дітей, які представляють їхній власний творчий доробок та демонструють творчі досягнення. Всього понад сто виробів з різних гуртків заполонили залу.

Цього дня у виставковому залі панувала атмосфера творчості і взаєморозуміння, а результатом навчально-творчої діяльності учасників виставки стали призові місця на обласних та всеукраїнських конкурсах.

Завідувач відділу дизайну та декоративно-прикладного мистецтва Оксана Юртин звернулася зі словами подяки до педагогів, які підтримують і вони, до речі, розвивають творчість своїх вихованців. З хорошим настроєм та усмішкою підтримали захід, а позашкілля загалом вкотре продемонструвало свій вплив на підростаюче покоління.

 Виставка триватиме до 16 січня 2023 року за адресою вул. Будиттелів,1.

Вітаємо всіх з традиційними святами, бажаємо нових творчих ідей та їх реалізації у подальшій діяльності!