17 лютого ще один конкурсний день інтелектуалів – дослідників, слухачів філій територіального відділення Малої академії наук України

admin

Цього разу свої, проекти, експерименти та дослідження інтелектуали  представляють у відділеннях хімії та біології, екології та аграрних наук.

Конкурс-захист – подія року і проводиться з метою популяризації учнівської наукової творчості та забезпечує процес пошуку, здібних до наукової діяльності учнів які мріють реалізувати себе у царині науки та наукового дослідництва .

Тож сьогодні на огляд членам журі – науково-педагогічним працівникам ДВНЗ „Ужгородський національний університет”, подано 56 учнівських досліджень. З них найбільше по (7 проєктів) у секціях загальна біологія та медицина. По 6 проєктів у секціях охорона здоров’я і охорона довкілля та раціональне природокористування. По 5 проєктів представлено у секціях агрономія та хімія. По 4 проєкти у секціях: екологія, біологія людини, ботаніка. По три проєкти у секціях: зоологія, лісознавство. Один проєкт у секції селекція та генетика.У цьому році вперше працює секція технологія виробництва продукції тваринництва та ветеринарна медицина, на яку подано два учнівські проєкти.

Результат кожного учасника II етапу конкурсу-захисту визначається за трьома складовими: заочне оцінювання науково-дослідницької роботи, оцінювання запису відео виступу на конференції, та постерний захист, що проходить онлайн.

Мала академії наук – це стартовий майданчик, який дає школярам перший досвід наукової діяльності, пошуку креативних рішень та презентації власних досягнень

Переможці ІІ етапу конкурсу готують свої проєкти, щоб представляти Закарпаття на фінальному етапі конкурсу.