Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді підбиває підсумки роботи за перший семестр виставкою робіт учнів гуртків ЗОЦНТТУМ ,,Від Миколая до Різдва”

admin

Найяскравіші моменти у житті дітей – це свята, які відкривають їм простір для творчості, народжують в їх душах світлі почуття, шляхетні прояви, виховують уміння жити в колективі, духовно збагачують розум та серце.

Святий Миколай, Новий рік та Різдво – це саме ті свята, на які чекають люди назалежно від віку.

В Закарпатському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді вже стало доброю традицією підбивати підсумки роботи гуртків за перший семестр виставкою робіт учнів гуртків ЗОЦНТТУМ.

Проведення цього заходу дозволяє кожному вихованцю гуртка проявити себе, свої здібності у різних техніках виконання та матеріалах. Це свято для душі, яке позитивно впливає на розум, самооцінку гуртківців, пробуджує інтерес до навколишнього життя, дозволяє дитині набувати досвіду, насиченого спільним переживанням, сприяє вихованню моральних якостей, та соціалізації дітей в колективі.

17 грудня 2019 року в Закарпатському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося відкриття виставки ,,Від Миколая до Різдва”.

У святковій залі зібралися вихованці, їх батьки та педагоги центру. Учасників виставки привітав директор закладу Валерій Корсак, який відзначив, що у кожну дитячу роботу вкладено щасливу мить творчості. Напередодні новорічних та різдвяних свят він побажав присутнім миру, спокою, злагоди, невичерпної енергії та здійснення найзаповітніших бажань.

Завідувач відділу дизайну та декоративно-ужиткового мистецтва Олексій Ільченко зазначив, що головна мета проведення цієї виставки – підтримка та розвиток науково-технічної творчості учнівської молоді, сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого і духовного розвитку.

На розсуд глядача представлено 464 роботи учнів у різних техніках за напрямками науково-технічного та художньо-технічного профілів.

167 учнів нагороджені дипломами Закарпатського ОЦНТТУМ за активну участь у виставці ,,Від Миколая до Різдва”. Гармонійним доповнення до новорічної різдвяної атмосфери був музичний супровід, що складався з колядок та святково-обрядових народних пісень.

Виставка триває до 17 січня 2020 року. Запрошуємо всіх поціновувачів творчості дітей, по-святковому налаштованих шанувальників Новорічних та Різдвяних свят.